XMOMO Náramok na ruku Tigrie oko FI 8 mm N23 hnedé

4,81 €

5,34 €

Nový produkt

Značkové náramky X-MOMO

Ak chcete ozdobiť svoje zápästie a zároveň spraviť niečo pre svoje zdravie, tento model je pre Vás stvorený. Ideálnou voľbou pre Vás sú náramky z polodrahokamov. 

Viac detailov

Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


 11 krát predané

Tigrie oko v sebe spája pozemskú energiu s energiami Slnka, nebies, aby s ich pomocou navodilo stav vysokých vibrácií, ktoré sú ale napriek tomu dostatočne uzemnené a privádzajú do zeme duchovnú energiu. Položené na tretie oko podporuje mentálne schopnosti zemsky orientovaných ľudí, udržuje rovnováhu nižších energetických bodov a podnecuje nárast kundalíni. Tigrie oko je ochranný kameň, ktorý sa tradične nosil ako talizman proti nepriateľským myšlienkam a kliatbam.  Tigrie oko lieči zrak a napomáha nočnému videniu. Uzdravuje krk a pohlavné  orgány. Odstraňuje kŕče a prekážky v životnej ceste. Pomáha pri náprave zlomených kostí. Dodáva odvahu a sebavedomie, pomáha riešiť problémy spojené s neschopnosťou uznať vlastnú cenu, s prehnanou sebakritikou a zablokovanými schopnosťami - pomáha rozoznať vlastné nadanie, ale súčasne upozorňuje na chyby, ktoré je nutné prekonať. Na rozumovej úrovni vyrovnáva tigrie oko činnosť oboch mozgových hemisfér a zvyšuje ich praktické využitie. Napomáha zbierať roztrúsené informácie a vytvárať z nich jeden kompaktný celok. Uľahčuje riešenie dilem a vnútorných konfliktov, najmä vyvolaných pýchou a tvrdohlavosťou. Tigrie oko je mimoriadne užitočný kryštál pri liečbe mentálnej nerovnováhy a porúch osobnosti. Pomáha rozoznať vlastné nadanie a schopnosti intuíciu. Poukazuje na chyby, ktoré je nutné prekonať. Na citovej úrovni udržuje tigrie oko rovnováhu medzi energiami jin a jang .
 
Liečebné využitie, účinky:
Tigrie oko lieči zrak a napomáha nočnému videniu. Uzdravuje krk a rozmnožovacie orgány. Odstraňuje kŕče a prekážky. Pomáha pri náprave zlomených kostí.
 
Farba: hnedožltý, ružový, modrý, červený
Vzhľad: prúžkované, lesklé
Znameniam zverokruhu: Vodnár, Býk, Blíženci, Lev a Panna.
Dĺžka: individuálna, je potrebné napísať pri objednávke do poznámky, obvod vašej ruky NA TESNO .

Náramky vyrábame na zákazku podľa vášho želania. Prosíme milých klientov aby boli trpezliví, ak sa onesokoríme s výrobou.

 

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať recenziu!

30 ďaľších produktov v kategórii: